Katalog-archiv | Auktion 180

26. Mai - 29. Mai 2021

Los 4330
Auktion 180 | Los 4330
Ausruf
39
50 Pfennig Kleiner Innendienst, gestempelt "Danzig 1.10.20", Fotoattest Kniep BPP, Mi. 350.-
Zuschlag