LIECHTENSTEIN DIENSTMARKEN
Los 1-1 von 1
1932, 5 Rp.-1,20 Fr., postfrisch, Fotoattest Marxer SBPV, Mi. 1500,-
LIECHTENSTEIN DIENSTMARKEN
Los 1-1 von 1