KAP DER GUTEN HOFFNUNG
Los 1-1 von 1
1853 - 1903, gestempelt Sammlung mit u.a. Mi.-nr. 1 Ix, 4 Ib, 6 (repariert), je Fotoattest Bühler, etc.
KAP DER GUTEN HOFFNUNG
Los 1-1 von 1